Okno PCV energeto 8000

Innowacyjny system 6-komorowy o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem wewnętrznym i możliwością stosowania pakietów szybowych do 51 mm, ze wzmocnieniami PBT Ultradur High Speed.

System energeto 8000 to wariant profili z rodziny energeto charakteryzujący się największą głębokością zabudowy ( 85 mm), systemem wzmocnień tworzywowych Ultradur High Speed i systemem potrójnego uszczelnienia. Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili Uf=0,94 W/m2K plasuje ten system w gronie idealnych propozycji dla budynków energooszczędnych i pasywnych, co potwierdzone zostało certyfikatem Instytutu Rosenheim. Dzięki wykorzystaniu technologii foam inside, polegającej na wypełnieniu materiałem termoizolacyjnym komór profili, możliwe jest obniżenie przenikalności cieplnej profili do Uf=0,79 W/m2K, czyli wartości jaką powinny posiadać profile w oknach pasywnych, zgodnie z wytycznymi instytutu budynków pasywnych z Darmstadt.

System umożliwia zastosowanie energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, co pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną.

Wyrazisty i doskonały w formie design pozwala osiągnąć oryginalne rozwiązania architektoniczne. System energeto 8000 to wielość wariantów konstrukcyjnych, wzajemna kompatybilność profili, a przede wszystkim swoboda w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.

Specyfikacja techniczna - system energeto 8000
Głębokość zabudowy:85 mm
Szerokość zestawu rama/skrzydło:119 mm
Maksymalna grubość oszklenia:51 mm 
Ilość komór:
System uszczelnienia: środkowe (3 uszczelki)
System wzmocnienia: wzmocnienia Ultradur High Speed
Dostępna stylistyka profili:classic-line
Współczynnik przenikania ciepła: Uf=0,94 W/m2
Odporność na działanie wiatru:C4*
Wodoszczelność:9A*
Przepuszczalność powietrza:4
Izolacyjność akustyczna z pakietem szybowym 4/16/4:33(-2;-6)dB
Maksymalna izolacyjność akustyczna:46(-1;-3)dB*
Technologia bonding inside:tak
Możliwość pianowania:tak  
Wymienne uszczelki:tak
Kompatybilność z seriami produktów:-

 

* podane wartości właściwości użytkowych są maksymalnymi, które uzyskano w badaniach